NASA – motyw, który w tegorocznych trendach wiedzie prym

Od niepamiętnych czasów człowiek dążył do tego by odkrywać wszytko to co nieodkryte, nieznane, nieopisane. Ta nieustanna pogoń za nowymi technologiami, rozwiazaniami i udogodnieniami doprowadziła ludzkość do 21 lipca 1969 roku, w którym  Neil Armstrong jako pierwszy w historii człowiek, o godzinie 2:56 UTC postawił nogę na Księżycu. Kto nie zna słów: „To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. Słowa Neila Armstronga przeszły do historii. Dziś 50 lat później pamiętamy zakończoną sukcesem misję   Apollo o numerze 11.

T-shirty, bluzy czy bomberki z nadrukiem powstały właśnie z myślą o tym, że pomimo upływu lat możemy pokazać, że można dokonać niemożliwego. Świat mody ulicznej oszlał na punkcie niebieskiego loga z gwiazdami,  a dla nastolatków motyw stał się „must have”. Obecnie elementy ubioru z tym motywem możemy kupić w wielu sieciówkach: Sinsey, House, H&M, zakupów możemy dokonać zarówno satcjonarnie, jak i on-line. Naprawdę godne polecenia motywy można znaleźć na Zalando, jednak cena znacznie przewyższa te z sieciówek.

MÓJ WYBÓR: bluza z logo NASA w kolorze białym, zakupiona stacjonarnie w H&M ( nie jest dostępna on-line) kolekcja jesień 2019/ zima 2020

CENA: 79,99 zł. Idealnie sprawdzi się w modzie ulicznej, bardzo fajnie zaprezentuje się  nie tylko w połączeniu z jeansami, ale również z mini oraz ciężkimi i jakże modnymi tej jesieni butami.

DLA KOGO?:  dla mnie brak ograniczeń wiekowych, a tym bardziej sylwetkowych.

 

Dodaj komentarz

Close Menu